Testimonials

Firma DYSTEN zaprojektowała, wyprodukowała, dostarczyła i zainstalowała System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (…) wraz z systemem nagłośnienia dworca [w Tarnowskich Górach](…). Dostarczone urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością, a pracownicy firmy na etapie realizacji wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem.

Henryk Szudy , Przewodniczący Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej

Kluczem do sukcesu podczas oprawy medialnej uroczystości organizowanych przez Kancelarię Prezydenta RP jest dotarcie z informacją do jak największego grona odbiorców. Nagłośnienie DYSTEN gwarantuje doskonałą jakość przekazu i wysoki poziom zrozumiałości mowy.

Waldemar Witalec , Z-ca Dyrektora, Biuro Administracyjne, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Wielofunkcyjny i elastyczny system nagłośnienia pozwolił nam stać się niepowtarzalną jednostką kultury. Teraz Filmoteka Narodowa to coś więcej niż sala kino wa, to miejsce gdzie odbywają się nie tylko pokazy filmowe, ale także koncerty, występy na żywo, prelekcje i warsztaty

Krzysztof Hnatkowski, Z-ca Dyrektora, Filmoteka Narodowa w Warszawie

Wyświetlacze informacji giełdowych zostały wykonane w całości na nasze zamówienie, uwzględniając skomplikowaną budowę mechaniczną jak również dostosowanie elektroniki sterowania do potrzeb prezentacji w telewizji (…). Zainstalowane urządzenia doskonale spełniają swoją rolę jako nośnik informacji oraz stanowią bardzo ciekawy element scenografii studia.

Jarosław Kielmel, Dyrektor Działu Techniki TVN24

DYSTEN dzięki niezawodnej technologii wykonania oferuje niesamowitą jakość produkowanych wyświetlaczy informacji pasażerskiej, co nam zapewnia trwały sukces w obszarze Inteligentnych Systemów Transportowych

Iqube GMBH, Germany

Colorado Time Systems jest wiodącym producentem systemów do pomiaru czasu zawodów pływackich rekomendowanym przez Polski Związek Pływacki.

Informujemy, że systemy pomiaru czasu Colorado Time Systems mogą być stosowane jako pełnowartościowe rozwiązanie pomiaru czasu oraz prezentacji wyników podczas zawodów dowolnej rangi na basenach pływackich i sportowych.

Andrzej Kowalski, Prezes Polskiego Związku Pływackiego

Jesteśmy pod wrażeniem rezultatów jakie osiągnął zespół DYSTEN podczas współpracy przy projekcie realizowanym dla ministerstwa edukacji -„Wyposażenie 50 nowoczesnych hal sportowych w Kuwejcie”. DYSTEN pokazał nam jak powstaje innowacyjny produkt.

Ihab Merei, Solutech, Kuweit

Zainstalowany system nagłośnienia brzmi jak domowy high-end, a taka jakość dźwięku jest niespotykana w polskich teatrach. Co więcej, system jest prawie niewidoczny dla widza, został idealnie wkomponowany w Dużą Scenę. Bardzo praktyczny dla realizatorów dźwięku okazał się bezprzewodowy, nieograniczony dostęp z dowolnego miejsca do ustawień konfiguracji sprzętowych.

Mikołaj Lichtanski, Szef działu akustyki, Teatr Śląski