Smart City Poland Award za E-papierową Informację Pasażerską

Aktualności, Transport
Smart City Poland Award za projekt "E-papierowa informacja pasażerska"
Smart City Poland Award za projekt „E-papierowa informacja pasażerska”

Smart City Expo

Firma DYSTEN wzięła udział w wydarzeniu targowym Smart City Expo Poland 11-12 czerwca 2019 roku w Łodzi. Zaprezentowaliśmy nowoczesne technologie i produkty służące do stworzenia lepiej zarządzanego, bardziej ekologicznego i przyjaznego mieszkańcom miasta. Przede wszystkim wyeksponowaliśmy e-papierową informację pasażerską, która jest produktem:

  • oszczędnym – bardzo małe zużycie energii,
  • ekologicznym – zasilanie panelem solarnym,
  • łatwym w montażu – dzięki swoim właściwością e-papierowy wyświetlacz nie wymaga kosztownych przyłączy ani skomplikowanego montażu
  • zdalnie zarządzanym – zdalne sterowanie urządzeniem oraz zdalna zmiana wyświetlanych treści
  • ergonomicznym – łatwość i komfort czytania za dnia, wbudowane podświetlenie oświetlające treść nocą. Brak migotania ekranu

Nasze stoisko odwiedzili m.in. samorządowcy (Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie), dyrektorzy i naczelnicy wydziałów inwestycyjnych, kadra zarządzająca spółek komunalnych, a także przedstawiciele sektora prywatnego zainteresowani segmentem Smart City (developerzy, inwestorzy, projektanci, architekci, urbaniści). Nasze autorskie rozwiązanie dedykowane dla pasażerów Smart City cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających, których zaprosiliśmy do rozmów na temat pilotażu.

I nagroda Smart City Poland dla DYSTEN

Smart City Poland Award to nagroda przyznawana za najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania z zakresu Smart City wdrożone w minionym roku.  Laureatami nagrody mogą zostać Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz firmy komercyjne. I nagrodę w konkursie otrzymała firma DYSTEN, w kategorii Transport za projekt „e-papierowa informacja pasażerska”. Dziękujemy za nagrodę. Komisja konkursowa oceniała pylon Dysten z informacją pasażerską w technologii e-papier, który stanowił element prototypowego przystanku autonomicznego prezentowanego podczas szczytu klimatycznego COP24 przy katowickim spodku.

Wszystkich zainteresowanych ekologicznym i nowatorskim rozwiązaniem jakim jest E-papierowa informacja pasażerska, zapraszamy do kontaktu:

Patrycja Baron, tel. 509 489 038, email: patrycja.baron@dysten.pl
Piotr Jaśkiewicz, tel. 797 026 351, email: piotr.jaskiewicz@dysten.pl

Więcej na temat e-papierowej informacji pasażerskiej przeczytasz tutaj:
E-papier – przyszłość dynamicznej informacji pasażerskiej.