Kariera w firmie DYSTEN

Dysten - praca w firmie Dysten

Chcesz pracować w firmie technologicznej, która dynamicznie się rozwija, a Ty razem z nią? Teraz jest ta chwila. Spółka Dysten sięga po nowe rynki, zdobywa nagrody. Jeśli masz ambicję, wiedzę i pracowitość – czekamy na Twoje CV. Wyślij aplikację. Zapewniamy pełną poufność procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy silni – pracujemy zespołowo i podejmujemy wyzwania.

Przejrzyj oferty pracy i aplikuj

Informatyk – programista

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania na tablice informacyjne
  • Integracja sterowania tablicy z systemem zewnętrznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Umiejętność programowania (C# i/lub C, VB)
  • Znajomość Linuxa
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną, interesującą pracę w zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach i szkoleniach
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę pracy

Pracownik produkcji – monter podzespołów elektronicznych

Obowiązki:

  • Przygotowanie półproduktów do produkcji
  • Lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych THT/SMD do produkcji
  • Montaż urządzeń elektronicznych do urządzenia
  • Montaż półproduktów do urządzenia
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych
  • Pakowanie do wysyłki wyrobów gotowych
  • Prace przy montażu i podłączeniu urządzeń na lokalizacjach docelowych na terenie Polski i Europy
  • Przestrzeganie zasad 5S

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu elektroniki
  • Doświadczenie zawodowe (min. 1 rok ) związane z elektroniką w środowisku przemysłowym
  • Doświadczenie w lutowaniu ręcznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • Zdolności manualne w operowaniu narzędziami do obróbki i montażu przewodów oraz elektronarzędziami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość awansu
  • Świąteczne premie pieniężne
  • Nagrody pieniężne
  • Ciekawa praca w firmie nastawionej na rozwijanie talentu i kreatywności pracowników

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego pocztą elektroniczną, z numerem referencyjnym lub tytułem stanowiska pracy w tytule, na adres: biuro@dysten.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Przetwarzanie danych osobowych

Przesyłając nam swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przekazanych informacji. Informacje są przetwarzane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i przechowywane nie dłużej niż to konieczne. Celem przetwarzania danych jest ocena i skontaktowanie się z kandydatami, którzy są zainteresowani i kwalifikują się do obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego.

Dane są przetwarzane wyłącznie przez odpowiednie osoby w procesie rekrutacji i są traktowane poufnie. Wszelkie przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi w zakresie ochrony danych osobowych. Zawsze możesz usunąć swoje dane osobowe, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@dysten.pl