Kariera w firmie DYSTEN

Dysten - praca w firmie Dysten

Chcesz pracować w firmie technologicznej, która dynamicznie się rozwija, a Ty razem z nią? Teraz jest ta chwila. Spółka Dysten sięga po nowe rynki, zdobywa nagrody. Jeśli masz ambicję, wiedzę i pracowitość – czekamy na Twoje CV. Wyślij aplikację. Zapewniamy pełną poufność procesu rekrutacyjnego. Jesteśmy silni – pracujemy zespołowo i podejmujemy wyzwania.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego pocztą elektroniczną, z numerem referencyjnym lub tytułem stanowiska pracy w tytule, na adres: biuro@dysten.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

Przetwarzanie danych osobowych

Przesyłając nam swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przekazanych informacji. Informacje są przetwarzane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i przechowywane nie dłużej niż to konieczne. Celem przetwarzania danych jest ocena i skontaktowanie się z kandydatami, którzy są zainteresowani i kwalifikują się do obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego.

Dane są przetwarzane wyłącznie przez odpowiednie osoby w procesie rekrutacji i są traktowane poufnie. Wszelkie przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi w zakresie ochrony danych osobowych. Zawsze możesz usunąć swoje dane osobowe, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@dysten.pl

Przejrzyj oferty pracy i aplikuj

Inżynier Elektronik Projektant
Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój układów i urządzeń elektronicznych,
  • Projektowanie PCB,
  • Dobór podzespołów na podstawie wymagań projektowych, współpraca z dostawcami,
  • Przygotowywanie plików na potrzeby produkcji,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Montaż, uruchamianie i testowanie prototypów układów elektronicznych,
  • Prowadzenie pomiarów laboratoryjnych, sprawowanie nadzoru nad procesem badań normalizacji i certyfikacji produktów,
  • Nadzór nad przebiegiem oraz terminową realizacją projektów,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych sprzętowych i programistycznych,
  • Współpraca z programistami, R&D oraz działem produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku Elektronika, Automatyka, Mechatronika,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub zrealizowane projekty elektroniczne,
  • Znajomość zasad tworzenia modułów elektronicznych – schematów oraz płytek PCB, w tym rysunku technicznego, podstaw elektroniki i konstrukcji,
  • Znajomość oprogramowania do projektowania elektroniki (Altium Designer, Protel),
  • Umiejętność doboru elementów elektronicznych, układów scalonych, mikrokontrolerów,
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego (stacja lutownicza, multimetr, oscyloskop),
  • Umiejętność montażu, uruchamiania i testowania prototypów urządzeń,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),
  • Inicjatywa twórcza, zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub inną wybraną formę zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świąteczne premie pieniężne,
  • Roczne premie pieniężne dla najlepszych pracowników,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Wartościowe szkolenia zewnętrzne – merytoryczne oraz branżowe,
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Inżynier Mechanik Projektant

Obowiązki:

  • Konstruowanie modułów nowych urządzeń z zachowaniem zasad technologii wytwarzania, technik montażu, bezpieczeństwa użytkowania i ergonomii
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji montażu,
  • Optymalizowanie istniejących konstrukcji,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła obsługa narzędzi CAD – preferowany Autodesk Inventor,
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz wymiarowania,
  • Umiejętność projektowania konstrukcji z giętej blachy i tworzyw sztucznych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość elektroniki, elektryki, umiejętności lutowania, zdolność czytania schematów elektrycznych.