Polski Kongres ITS 16-17 maj 2016

Aktualności, Transport

Dysten na kongresie ITS

Przed nami IX POLSKI KONGRES ITS, który odbędzie się w dniach 16-17 maja 2016 r w Warszawie. I jak co roku bierzemy udział w wydarzeniu.

Technologie ITS DYSTEN

Tym razem pokażemy rozwiązania dedykowane dla kolei. W 2015 roku dostarczyliśmy system dynamicznej informacji pasażerskiej dla 60% dworców objętych pilotażowym programem PKP S.A „Innowacyjne Dworce Systemowe”. Nasze wyświetlacze stacyjne spotkały się z uznaniem architektów, zarządców jak i grupy projektowej PKP S.A. Produkcja właśnie pracuje nad urządzeniami dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej, zlecenie obejmuje 100 wyświetlaczy.

Pracujemy również nad wersją demo tablicy parkingowej. Gliwice zostały zaopatrzone w elektroniczne tablice, które ułatwiają parkowanie w centrum miasta, wskazując wolne miejsca parkingowe. Kierowca oszczędza paliwo – nie musi już objeżdżać centrum szukając wolnego miejsca parkingowego, miasto jest czystsze i mniej zakorkowane. Mamy nadzieję, że zdążymy z produkcją tablicy parkingowej DEMO, by pokazać ją Państwu podczas Kongresu ITS.

Transport publiczny to nasza główna domena działania. Wyświetlacze informacji pasażerskiej producenta DYSTEN opanowują przystanki i centra przesiadkowe miast w Polsce i za granicą. Dlatego nie zabraknie naszego „konika” przystankowych wyświetlaczy informacji pasażerskiej.

Zapraszamy na stoisko promocyjne DYSTEN Sp. z o.o. podczas kongresu ITS.

Chętnie z Państwem porozmawiają:

Joanna Lisowska

Dyrektor działu handlowego

tel.: +48 797 026 352

mail: joanna.lisowska@dysten.pl

Informacja na temat Kongresu: PKITS