Oprogramowanie Digital Signage

Oprogramowanie Digital Signage

Oprogramowanie Digital Signage służy do tworzenia i wyświetlania treści multimedialnych na nośnikach cyfrowych. Po poznaniu Twoich potrzeb oraz specyfiki korzystania z rozwiązań Digital Signage zaproponujemy oprogramowanie – system zarządzania treścią, które najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie. Oferujemy oprogramowanie do zarządzania zarówno jednym nośnikiem jak i bardziej zaawansowane narzędzia sterujące siecią cyfrowych nośników obrazu.


 

 

Obsługa dowolnej liczby nośników w dowolnej konfiguracji. Wykorzystanie specjalnie skonfigurowanych elementów systemów operacyjnych
Pełna integracja między softwere’m a hardware’m. Współpraca oraz możliwość integracji zarówno z innymi aplikacjami i systemami jak i dowolnym sprzętem i podzespołami
Prosta obsługa, systemowy interfejs użytkownika może zawierać tylko niezbędne funkcje – możliwość „ukrywania” funkcji
Możliwość dodawania nowych i modyfikowania istniejących funkcjonalności w oprogramowaniu

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemu zarządzania treścią firmy SCALA – oprogramowanie Digital Signage firmy SCALA jest dedykowane dla rozbudowanej sieci nośników cyfrowych. SCALA posiada ponad 25-letnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań Digital Signage w branżach, takich jak handel detaliczny, finanse, opieka zdrowotna, edukacja i inne.

oprogramowanie digital signage dystrybutor SCALA polska

 

Referencje / Co mówią nasi klienci

 • Firma DYSTEN zaprojektowała, wyprodukowała, dostarczyła i zainstalowała System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (...) wraz z systemem nagłośnienia dworca [w Tarnowskich Górach](...). Dostarczone urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością, a pracownicy firmy na etapie realizacji wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem.
  Henryk Szudy , Przewodniczący Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej
 • Kluczem do sukcesu podczas oprawy medialnej uroczystości organizowanych przez Kancelarię Prezydenta RP jest dotarcie z informacją do jak największego grona odbiorców. Nagłośnienie DYSTEN gwarantuje doskonałą jakość przekazu i wysoki poziom zrozumiałości mowy.
  Waldemar Witalec , Z-ca Dyrektora, Biuro Administracyjne, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • Wielofunkcyjny i elastyczny system nagłośnienia pozwolił nam stać się niepowtarzalną jednostką kultury. Teraz Filmoteka Narodowa to coś więcej niż sala kino wa, to miejsce gdzie odbywają się nie tylko pokazy filmowe, ale także koncerty, występy na żywo, prelekcje i warsztaty
  Krzysztof Hnatkowski, Z-ca Dyrektora, Filmoteka Narodowa w Warszawie
 • Wyświetlacze informacji giełdowych zostały wykonane w całości na nasze zamówienie, uwzględniając skomplikowaną budowę mechaniczną jak również dostosowanie elektroniki sterowania do potrzeb prezentacji w telewizji (...). Zainstalowane urządzenia doskonale spełniają swoją rolę jako nośnik informacji oraz stanowią bardzo ciekawy element scenografii studia.
  Jarosław Kielmel, Dyrektor Działu Techniki TVN24

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy tu żeby Ci pomóc

Joanna Lisowska

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 32 630 19 31

kom. +48 797 026 352

e-mail. ds@dysten.pl