Dopasowane rozwiązania Digital Signage

Era cyfrowej komunikacji

Zwiększ skuteczność działań – wykorzystaj rozwiązania Digital Signage w swoim biznesie. DYSTEN jako producent oferuje dopasowane rozwiązania Digital Signage – różnej wielkości wyświetlacze Digital Signage oraz dostosowane do potrzeb klienta systemy zarządzania treścią.

 

Co to jest Digital Signage?

 • Cyfrowy nośnik informacji – ekran LED, monitor LCD, wyświetlacz, totem
 • system zdalnego zarządzania wyświetlaną treścią na nośnikach, pozwalający ustalać harmonogramy wyświetlania, czas emisji oraz różnicować treści w zależności od lokalizacji
 • razem tworzą sieć nośników wygodnie zarządzanych z dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci internetowej

Istotą systemów Digital Signage jest zintegrowanie tych dwóch elementów, dzięki czemu możliwe jest zdalne zarządzanie treścią emitowaną na wybranych nośnikach cyfrowych. Technologia Digital Signage znalazła zastosowanie w wielu branżach i usprawniła działanie nie jednej instytucji.

Dzięki Digital Signage:

 

 • zwiększasz skuteczność działań
 • oszczędzasz czas i pieniądze
 • docierasz do szerokiego grona odbiorców
 • przyciągasz wzrok i uwagę dynamiczną treścią
 • komunikujesz się w ciekawy sposób
 • zarządzasz wyświetlaną informacją z dowolnego miejsca

Dla kogo Digital Signage?

 

System Digital Signage sprawdza się wszędzie tam gdzie potrzebna jest sprawna komunikacja z społeczeństwem.

 

 • branża sportowa – hale widowiskowo-sportowe, stadiony
 • branża reklamowa
 • HoReCa – sieci restauracji i sieci hotelowe
 • sieci handlowe i centra handlowe
 • branża eventowa
 • transport publiczny
 • obiekty kultury, sztuki i edukacji
 • urzędy, poczta
 • kościoły
 • muzea
 • bankiSystem zarządzania treścią

 

Profesjonalne narzędzie do zarządzania nośnikami, takimi jak: ekrany LED lub monitory LCD,  infokioski czy totemy reklamowe, elektroniczne plakaty. Software pozwala na  tworzenie, publikację, planowanie i centralne zarządzanie materiałami multimedialnymi oraz urządzeniami podłączonymi do systemu.

W zależności od potrzeb oraz specyfiki korzystania z rozwiązań Digital Signage zaproponujemy oprogramowanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie. Oferujemy oprogramowania do zarządzania zarówno jednym nośnikiem jak i bardziej zaawansowane narzędzia sterujące siecią nośników cyfrowych.

System zarządzania treścią DYSTEN to:

 • stabilność
 • skalowalność
 • pewność pracy 24/7

Oprogramowanie Digital Signage

Nośnik cyfrowy

 

Niezbędnym elementem Digital Signage jest nośnik przeznaczony do prezentacji treść.  Może to być ekran LED lub monitor  LCD przybierający  dowolną wielkość i kształt. Jako producent wyświetlaczy, oferujemy dopasowane rozwiązania Digital Signage – w zależności od idei i potrzeb Klienta. Realizowaliśmy niestandardowe i nietypowe projekty dla TVN 24, GPW w Warszawie czy Kancelarii Prezydenta RP.

 • wielkopowierzchniowe ekrany i telebimy w formie  wolnostojących elektronicznych bilboardów elewacyjnych lub zainstalowanych na dachu
 • małe wyświetlacze w punktach sprzedaży bądź cyfrowe plakaty i bilbordy w technologii LED lub LCD
 • ekrany mobilne na przyczepach i ciężarówkach
 • ekrany mobilne na specjalnych konstrukcjach nośnych
 • bandy LED oraz tablice wyników
 • infokioski, totemy reklamowe oraz stoły interaktywne
 • wyświetlacze informacji pasażerskiej
 • ściany wizyjne, videowall
 • elementy scenografii – kurtyny LED oraz architektury miejskiej – fasady LED
 • tickery giełdowe i telewizyjne

Doradzamy w wyborze odpowiednich wyświetlaczy oraz  projektujemy i produkujemy nośniki tak, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie, które przyniesie maksymalny efekt Klientowi oraz odbiorcy komunikatu.

Ekrany Digital Signage


Co możemy zrobić dla Twojej branży?

 

Kultura, sztuka i edukacja


Nowoczesna Scenografia LED dla Teatru, Opery, Domu Kultury
Scenografia LED lu LCD wykorzystuje m.in. kurtyny LED, siatki LED czy modułowe ekrany ułożone w dowolny sposób. Niektóre elementy scenografii można zastąpić prezentacją multimedialną, dzięki czemu przedstawienie zyskuje na dynamice.

Plakat elektroniczny dla Teatru, Opery, Domu Kultury
Za pomocą plakatu elektronicznego czy totemu informacyjnego jednostki kultury i sztuki przyciągają widzów, emitując trailery, spoty reklamujące wydarzenia czy wyświetlając repertuar. Pozwala to zaoszczędzić koszty (np. koszty druku plakatów i bilbordów), czas (nie musisz czekać na wydruk materiału reklamowego) i miejsce (na jednym nośniku można wyświetlić dowolną ilość treści oraz zmieniać je nawet w czasie rzeczywistym).


Muzea i galerie sztuki

Interaktywne stoły / ekrany dla Muzeum
W muzeach i galeriach sztuki sprawdzają się rozwiązania, które w ciekawy sposób „opowiedzą” o eksponacie lub wciągną zwiedzającego w interaktywną historię, zabawę a nawet w grę.

 

Sieci handlowe i centra handlowe

Interaktywna mapa dla centrum handlowego

W galeriach handlowych interaktywna mapa centrum zakupowego pozwoli Klientom szybko dotrzeć do upatrzonego sklepu. Wyświetl także informacje o najbliższych wydarzeniach i promocjach.

Ramki LCD dla sieci sklepów

Od 50-70% decyzji zakupowych podejmowanych jest w miejscu zakupu. Małe nośniki jak ramki LCD zareklamują produkt na półce sklepowej, większe nośniki jak plakaty elektroniczne możesz zawiesić na ścianie bądź linkach sufitowych. Dynamiczne, ciekawe treści przyciągną uwagę nabywców.

 

HoReCa

Interaktywne menu w restauracji
W sieci restauracji zamontowane ekrany pokażą dostępne menu i specjalność dnia. Coraz częściej spotykane jest interaktywne menu, gdzie klient za pomocą ekranu dotykowego dokonuje zamówienia i płatności – rozwiązanie to usprawnia obsługę w zatłoczonych restauracjach typu fastfood.

Interaktywna oferta hotelowa
W hotelu zaprezentuj na ekranach dotykowych oferowane warunki i usługi – pokaż gościom jak mogą spędzić czas w Twoim obiekcie.

 

Budynki użyteczności publicznej

Infokioski i punkty PIAP dla obiektów użyteczności publicznej
Urzędy, punkty informacji miejskiej i turystycznej, banki, uczelnie, poczta a także lotniska i dworce wykorzystują infokioski i punkty PIAP, które są świetnym rozwiązaniem w miejscach obleganych przez petentów. Mogą one pełnić wiele funkcji od wyręczenia urzędników z najprostszych obowiązków po zapewnienie pierwszej, najbardziej potrzebnej informacji. Infokioski służą m.in. jako system zarządzania kolejką, jako biuro podawcze – podają bilety, drukują wnioski, pomagają wypełniać formularze lub informują o statusie sprawy.

Instytucje użyteczności publicznej mogą poprawić komunikację z społeczeństwem za pomocą wyświetlania informacji i komunikatów na ekranach zainstalowanych w wewnątrz i na zewnątrz budynku.

 

Branża sportowa

Telebimy, bandy, tablice wyników dla obiektów sportowych
Cała wizualna oprawa wydarzeń sportowych – telebimy, bandy LED i tablice wyników instalowane na stadionach i halach widowiskowo-sportowych informują kibiców, zawodników i sędziów o aktualnej sytuacji na boisku. Co więcej wyświetlają powtórki przełomowych akcji, emocje kibiców i reklamy sponsorów.

Mobilne telebimy na strefy kibica
Rozwiązania przenośne (wielkopowierzchniowe ekrany o budowie modułowej, bądź ekrany mobilne na przyczepie/ciężarówce) pozwalają na szybką organizację strefy kibica w dowolnym miejscu.

 

Branża rozrywkowa

Ekrany i totemy informacyjne dla branży rozrywkowej
Parki rozrywki, Aquaparki czy ZOO już z daleka przyciągają gości dynamiczną treścią i zachęcają do skorzystania z oferowanych atrakcji. Totem informacyjny wyświetli mapę oraz pokieruje grupę przez cały obiekt. Infokioski mogą spełniać funkcję kas biletowych.

 

Informacja pasażerska

Wyświetlacze Informacji Pasażerskiej
Na dworcach kolejowych, lotniskach, przystankach dzięki Digital Signage wyświetlisz kompleksową i zadowalającą informację o aktualnych przejazdach i odjazdach oraz relacjach przesiadkowych.

Infokioski na dworcach i lotniskach
Totemy informacyjne oraz infokioski umożliwiają sprawdzanie połączeń, zakup biletów, dostęp do strony internetowej przewoźnika lub całej sieci.


Referencje / Co mówią nasi klienci

 • Firma DYSTEN zaprojektowała, wyprodukowała, dostarczyła i zainstalowała System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (...) wraz z systemem nagłośnienia dworca [w Tarnowskich Górach](...). Dostarczone urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością, a pracownicy firmy na etapie realizacji wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem.
  Henryk Szudy , Przewodniczący Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej
 • Kluczem do sukcesu podczas oprawy medialnej uroczystości organizowanych przez Kancelarię Prezydenta RP jest dotarcie z informacją do jak największego grona odbiorców. Nagłośnienie DYSTEN gwarantuje doskonałą jakość przekazu i wysoki poziom zrozumiałości mowy.
  Waldemar Witalec , Z-ca Dyrektora, Biuro Administracyjne, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • Wielofunkcyjny i elastyczny system nagłośnienia pozwolił nam stać się niepowtarzalną jednostką kultury. Teraz Filmoteka Narodowa to coś więcej niż sala kino wa, to miejsce gdzie odbywają się nie tylko pokazy filmowe, ale także koncerty, występy na żywo, prelekcje i warsztaty
  Krzysztof Hnatkowski, Z-ca Dyrektora, Filmoteka Narodowa w Warszawie
 • Wyświetlacze informacji giełdowych zostały wykonane w całości na nasze zamówienie, uwzględniając skomplikowaną budowę mechaniczną jak również dostosowanie elektroniki sterowania do potrzeb prezentacji w telewizji (...). Zainstalowane urządzenia doskonale spełniają swoją rolę jako nośnik informacji oraz stanowią bardzo ciekawy element scenografii studia.
  Jarosław Kielmel, Dyrektor Działu Techniki TVN24

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy tu żeby Ci pomóc

Joanna Lisowska

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 32 630 19 31

kom. +48 797 026 352

e-mail. ds@dysten.pl