Ekrany LED, telebimy

System widowiskowo-sportowy

 Zorganizuj zawody sportowe wykorzystując zaawansowane technologie multimedialne takie jak wielkoformatowe ekrany LED, telebimy, systemy połączonych ekranów (jumbotron), bandy sportowe, systemy zarządzania dźwiękiem i obrazem.

LED cube, video cube, system telebimów, system widowiskowo sportowy

Video LED Cube – telebim składający się z 6 ekranów


video cube, system ekranów

Video LED Cube – telebim składający się z 4 ekranów


Ekran LED display screen

Ekran LED, telebim

 • Ekran LED dostosowany wielkością do obiektu sportowego (zmierzymy kąt padania wzroku widzów, odległość oglądania i możliwości montażu)
 • Ekran LED montujemy na stałe wykorzystując elementy konstrukcyjne obiektu sportowego lub na własnych konstrukcjach wolnostojących
 • Intuicyjny program do sterowanie wyświetlaną treścią na telebimie
 • Oferujemy także ekrany mobilne idealne na strefę kibica, można je szybko i sprawnie rozłożyć i złożyćReferencje / Co mówią nasi klienci

 • Firma DYSTEN zaprojektowała, wyprodukowała, dostarczyła i zainstalowała System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (...) wraz z systemem nagłośnienia dworca [w Tarnowskich Górach](...). Dostarczone urządzenia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością, a pracownicy firmy na etapie realizacji wykazali się wyjątkowym profesjonalizmem.
  Henryk Szudy , Przewodniczący Zarządu Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej
 • Kluczem do sukcesu podczas oprawy medialnej uroczystości organizowanych przez Kancelarię Prezydenta RP jest dotarcie z informacją do jak największego grona odbiorców. Nagłośnienie DYSTEN gwarantuje doskonałą jakość przekazu i wysoki poziom zrozumiałości mowy.
  Waldemar Witalec , Z-ca Dyrektora, Biuro Administracyjne, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • Wielofunkcyjny i elastyczny system nagłośnienia pozwolił nam stać się niepowtarzalną jednostką kultury. Teraz Filmoteka Narodowa to coś więcej niż sala kino wa, to miejsce gdzie odbywają się nie tylko pokazy filmowe, ale także koncerty, występy na żywo, prelekcje i warsztaty
  Krzysztof Hnatkowski, Z-ca Dyrektora, Filmoteka Narodowa w Warszawie
 • Wyświetlacze informacji giełdowych zostały wykonane w całości na nasze zamówienie, uwzględniając skomplikowaną budowę mechaniczną jak również dostosowanie elektroniki sterowania do potrzeb prezentacji w telewizji (...). Zainstalowane urządzenia doskonale spełniają swoją rolę jako nośnik informacji oraz stanowią bardzo ciekawy element scenografii studia.
  Jarosław Kielmel, Dyrektor Działu Techniki TVN24

Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy tu żeby Ci pomóc

DYSTEN producent ekranów LED stworzy dla Ciebie dopasowany system widowiskowo – sportowy.