Brytyjczycy o urządzeniach e-papier firmy DYSTEN

Aktualności
E-paper

Brytyjski The International Light Rail Magazine TRAMWAYS & URBAN TRANSIT w dwóch kolejnych wydaniach poświęcił uwagę rozwiązaniom e-papier opracowanym przez Dysten. Omawiając technologie jutra, nowe koncepcje w zakresie transportu publicznego i informacji pasażerskiej po targach w Berlinie, dostrzegł i opisał zalety e-papieru opracowanego w Dystenie. Zdaniem redakcji ta innowacyjna forma informacji pasażerskiej o ekstremalnie niskim poborze energii jest godna szerokiego wykorzystania, z uwagi na przyjazność środowisku naturalnemu, czerpanie energii ze źródeł odnawialnych, szybkość wdrożenia, łatwość montażu i wiele innych zalet. Dysten łączy e-papier z panelami solarnymi i turbinami wiatrowymi,  co skutecznie uniezależnia urządzenia od zasilania z sieci energetycznej.

Kolejne wydanie magazynu TRAMWAYS & URBAN TRANSIT w dużej mierze poświęcone było podsumowaniu wyników finału światowego konkursu Global Light Rail Awards, w którym Dysten zdobył dwie ważne nagrody, obie za urządzenie w technologii e-papier:

• Technical Innovation of the Year – Infrastructure (Innowacja roku w zakresie infrastruktury)

• Best Customer Initiative (Najlepsza inicjatywa na rzecz użytkownika)

Tutaj znajdą Państwo szerszą informację o prestiżowych nagrodach, które zdobył Dysten.

Więcej o innowacyjnej technologii i jej zaletach znajdą Państwo na podstronie e-papier . To dobra chwila, aby zapytać specjalistów firmy Dysten o możliwość wdrożenia koncepcji, która w skali całej sieci potrafi zaoszczędzić miliony złotych.